Cukierki na ślub

Ah ślub- kto z nas nie wspomina tego dnia z uśmiechem na twarzy? Nawet jeśli pogoda pozostawiała wiele do życzenia to czuliśmy, że ten dzień należy do nas i jesteśmy wtedy najważniejsze najpiękniejsze.Przygotowania do ślubu zaczynają się czasem nawet i dwa lata wcześniej. Wiele razy zdarza się tak, że wybierzemy datę ślubu odległą o nawet trzy lata, a i tak w tym terminie trudno nam znaleźć wolną salę ślubną, w której chcemy urządzić przyjęcie.

Ale kiedy terminy w kościele i w restauracji mamy dograne, możemy zacząć planować atrakcje dla naszych gości. Krówki ślubne są obecnie bardzo popularnym smakołykiem rozdawanym gościom po ceremonii zaślubin w chwili składania życzeń. To bardzo miłe móc poczęstować się tym pysznym cukierkiem w papierku z imionami nowożeńców. Cukierki krówki na ślub oferowane są przez bardzo wiele firm, posiadają też różne smaki, więc możemy mieć krówki ślubne z nutą malinową lub czekoladową- wszystko w zależności od naszych upodobań.

Cukierki krówki na ślub warto zakupić w większej ilości niż planujemy mieć gości. Na pewno się nie zmarnują, a dzieci z pewnością będą podjadały je podczas imprezy.
Warto także przygotować dla gości na pożegnanie małe prezenciki, które każdy zabierze wychodząc. Mogą to być małe pudełeczka, a w nich krówki ślubne, mała buteleczka słodkiej nalewki i na przykład zdjęcie młodej pary. Taka pamiątka będzie przypominała o wesołych chwilach podczas wesela.
Ślub to dla wielu osób najważniejsze wydarzenie w życiu, więc warto, aby było wspaniałe i niepowtarzalne, a goście bawili się podczas imprezy do białego rana.

Krówki tylko na: https://sklep-krowki.com/category/krowki-slubne/