Niby mała a jednak wielka reklama

Wykorzystywane na potrzeby reklamowe przypinki określane też jako badziki, plakietki czy buttony to bardzo skuteczne narzędzie marketingowe. Reklama umieszczona na takim gadżecie idealnie odzwierciedla kreatywności firmy, dzięki której firma stara się zwrócić w swoim kierunku uwagę konsumenta.

Bardzo często producenci przypinek na zlecenie umieszczają na przypince zabawne, czy kontrowersyjne hasło, czy też symbol. Taka strategia zachęca odbiorcę do znalezienia źródła kreatywnej reklamy, a tym samym do zapoznania się z marką. Taki sposób przyciągnięcia do usług z pewnością utrwali się w pamięci konsumenta, który nie przejdzie koło anonsu obojętnie, jak w przypadku kolejnego billboardu, czy też spotu reklamowego.

Przypinki reklamowe to przede wszystkim niedrogi sposób na rozpowszechnienie swoich usług oraz ich popularyzację. Nie wierzysz, że buttony są niedrogie? Sprawdź tutaj! Przypinki od firmy Buttonfly uchodzą za perfekcyjnie wykonane, są bardzo dobrej jakości i co najważniejsze są to niezwykle trwałe gadżety reklamowe. Przypinki od nich możemy zamówić okrągłe lub prostokątne, na agrafce lub magnesie oraz z lusterkiem lub otwieraczem!

wybrane realizacje na przypinki wykonane przez ButtonflyFoto: Przypinki zrealizowane przez firmę Buttonfly

Warto też zdawać sobie sprawę, że przeważnie koszt takich gadżetów zależy od ilości zamówionych plakietek – wraz z większą liczbą zleconych badzików do wykonania, obniża się ich koszt. I tak przykładowo, jeśli zechcemy zamówić 10 sztuk przypinek reklamowych, wówczas zapłacimy 3 złote za jedną sztukę. Ale przy zdecydowaniu się na tysiąc lub więcej plakietek – ich cena osiągnie wysokość około 40 groszy.

Dobrze jest wybrać firmę produkującą przypinki przy zastosowaniu najnowocześniejszych technik graficznych – dzięki temu zyskamy pewność, że nasze reklama będzie nie tylko skuteczna, ale przede wszystkim estetyczna.