Słodki marketing

Wiele właścicieli firm zastanawia się jak wypromować swoją markę. Przedsiębiorstwa pamiętają od głównych kanałach marketingu, które tak naprawdę nie wpływają na polepszenie relacji między daną firmą a potencjalnymi klientami czyli odbiorcami naszych produktów czy usług. Czasami warto jest wręczyć naszemu klientowi wraz z produktem lub usługą, którą u nas kupuje jakiś drobiazg.

Najpopularniejszymi prezentami, które po pierwsze nie obciążą budżetu firmy a zarazem sprawią dużo przyjemności klientom będą słodycze. Warto podarować naszym klientom np. krówki reklamowe, które będą zawinięte w papierek, na którym będzie nadrukowane logo naszej firmy. Na samych cukierkach nie umieścimy zbyt wiele informacji dotyczących firmy. Nierzadko obdarowani przez nas klienci dzielą się słodyczami z najbliższymi, znajomymi lub ludźmi z branży.

Dlatego też powinniśmy zadbać o to aby w postaci drobnego prezentu do potencjalnego odbiorcy trafiło jak najwięcej informacji o naszej firmie. Takie zabiegi z pewnością zwiększą zainteresowanie naszą firmą. Każdy będzie ciekawy! Więcej informacji odnośnie naszej firmy możemy umieścić na opakowaniu kartonowym całego zestawu wspomnianych cukierków. Pudełka na słodycze wykonana nam firma zajmująca się marketingiem i reklamą. Im większy nakład zechcemy wydrukować tym w ogólnym rozliczeniu będzie to dla nas bardziej opłacalne. Na pudełku możemy zażądać aby reklamodawca umieścił duże logo firmy. Pod logiem naszej firmy może znajdować się adres strony internetowej lub ewentualnie numer telefonu. Na odwrocie pudełka możemy umieścić informacje na temat naszej firmy. Dobór informacji jest uzależniony od charakteru prowadzonej działalności.